Skip to content Skip to footer
dowiedz się więcej o

Poleskim Zakątku

Siedlisko Poleski Zakątek usytuowane jest na pojezierzu łęczyńsko włodawskim w pobliżu Jeziora Zagłębocze. Otoczone lasem, łąkami i pobliskimi jeziorami daje możliwość wypoczynku blisko natury. Bliskość Poleskiego Parku Narodowego sprawia, że możemy tu poczuć bliskość dziewiczej przyrody nie skażonej cywilizacją.

Przez wiele lat pracowaliśmy w różnych korporacjach Warszawie. Wiemy jak żyje się w mieście, robi karierę i ciężko pracuje. Pęd życia, brak czasu i codzienne trudności skłoniły nas do powrotu na wieś – do naszych rodzinnych stron. Nasze siedlisko to dawne gospodarstwo moich dziadków. Tu się wychowałam. Wyremontowaliśmy stare budynki i zamieszkaliśmy tu. Teraz chcemy pokazać Polesie innym. Chcemy aby każdy, kto do nas przyjedzie poczuł prawdziwy Polesia Czar…

 

Oferujemy Państwu noclegi w pobliżu Jeziora Zagłębocze, Poleskiego Parku Narodowego w samym centrum Polesia. Oddajemy w Państwa ręce komfortowo wyposażony dom składający się z 5 sypialni, otwartej w pełni wyposażonej kuchni, salonu z kominkiem oraz pięknego ogrodu z miejscem na wypoczynek i ognisko. Dom wyposażony jest w 3 wygodne łazienki. W Poleskim Zakątku może wypoczywać jednocześnie 12-14 osób.

Na górze : 3 sypialnie (4 pojedyncze łóżka 1 łóżko podwójne) toaleta + umywalka
Na dole : Rozkładana 2 osobowa sofa w salonie, Łazienka, Kuchnia połączona z salonem
Kuchnia w pełni wyposażona (duża lodówka, kuchnia indukcyjna, zmywarka, mikrofala)

Istnieje możliwość wstawienia dostawki dla dzieci. W Poleskim Zakątku postawiliśmy na powrót do sprawdzonych tradycyjnych materiałów. Ogród pozwala na oderwanie się od codziennego zgiełku. Wśród pięknych kwiatów i ziół można wypocząć oraz spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy dwa całoroczne domki (w domkach są kominki oraz grzejniki). W każdym z nich są trzy pokoje na górze oraz dodatkowa toaleta i umywalka. Na dole mieści się salon połączony z kuchnią oraz łazienka. 
Na dole jest również rozkładana dwuosobowa sofa. Przy dokmkach są duże wygodne tarasy. Oprócz tego dodatkowo stoi drewniana wiata. 

Siedlisko Poleski Zakątek znajduje się zaledwie 4 km od Jeziora Zagłębocze i 6 km od ścieżki “Dąb Dominik” w Poleskim Parku Narodowym. Na życzenie naszych gości udostępnimy Państwu rowery turystyczne, mapy i przewodniki po okolicy. Spotkajmy się razem wieczorem przy ognisku i zachwyćmy się czarem Polesia…

Naszym celem jest sprawienie aby każdy mógł odnaleźć odrobinę ciszy i spokoju w zaganianym świecie.

Facebook